O NAS IN NAŠE STORITVE

Za nami je že več kot trideset let zdravljenja in dela z živalmi. Izkušnje in znanje, ki smo jih pridobili v tem času so zagotovilo, da boste svoje ljubljence v težkih časih bolezni predali v prave in zanesljive roke. Zdravimo male in velike živali, svoje storitve  nudimo v naši ambulanti ter tudi na terenu. Trudimo se, da je naš odziven čas čim krajši in da lahko ponudimo najbolj kvalitetne storitve.

Skrbimo za zdravje in dobro počutje velikih in malih živali.

  • Diagnostika
  • Preventivna cepljenja
  • Kastracije
  • Ultrazvočni pregled
  • Osemenjevanje
  • Kirurški posegi
  • Zdravljenje
  • Čipiranje in registracija

DEŽURSTVO

Naši veterinarji so vam na voljo 24/7, vse dni v letu, ne glede na vremenske razmere ali lokacijo. Spodaj je seznam dežurstva po naših veterinarjih, tako da boste enostavno vedeli na koga se lahko obrnete!

Ivan Lah, dr.vet.med. 01.12.2019
Jaka Ule, dr.vet.med. 02.12.-08.12.2019
Ivan Lah, dr.vet.med. 09.12.-15.12.2019
Jaka Ule, dr.vet.med. 16.12.-22.12.2019
Ivan Lah, dr.vet.med. 23.12.-29.12.2019
Jaka Ule, dr.vet.med. 30.12.-31.12.2019
Jaka Ule, dr.vet.med. 02.01.-05.01.2020
Ivan Lah, dr.vet.med. 06.01.-12.01.2020
Jaka Ule, dr.vet.med. 13.01.-19.01.2020
Ivan Lah, dr.vet.med. 20.01.-26.01.2020
Jaka Ule, dr.vet.med. 27.01.-31.01.2020
Jaka Ule, dr.vet.med. 01.02.-02.20.2019
Ivan Lah, dr.vet.med. 03.02.-09.02.2019
Jaka Ule, dr.vet.med. 10.02.-16.02.2019
Ivan Lah, dr.vet.med. 17.02.-23.02.2019
Jaka Ule, dr.vet.med. 24.02.-29.02.2019
Jaka Ule, dr.vet.med. 1.03.2019
Ivan Lah, dr.vet.med. 02.03.-08.03.2019
Jaka Ule, dr.vet.med. 09.03.-15.03.2019
Ivan Lah, dr.vet.med. 16.03.-22.03.2019
Jaka Ule, dr.vet.med. 29.03.-29.03.2019
Ivan Lah, dr.vet.med. 30.03.-31.03.2019
Ivan Lah, dr.vet.med. 01.04.-05.04.2019
Jaka Ule, dr.vet.med. 06.04.-12.04.2019
Ivan Lah, dr.vet.med. 13.04.-19.04.2019
Jaka Ule, dr.vet.med. 20.04.-26.04.2019
Ivan Lah, dr.vet.med. 27.04-30.04.2019

NAJNOVEJŠI ČLANKI

Za vas pripravljamo tudi zanimive vsebine, ki vam lahko pomagajo pri skrbi za vaše živali.

MNENJA NAŠIH STRANK

Potrebujete naše storitve? Kontaktirajte nas!

Z veseljem vam bomo odgovorili v najkrajšem možnem času.